Oporto Hideaway 3 - Poveiros Square Balcony Lägenhet

  • 35 m²

Oporto Hideaway 3 - Poveiros Square Balcony Lägenhet är ett utmärkt ställe att bo på i distriktet Santo Ildefonso och ligger ungefär 16 minuters promenad från Igreja da Misericórdia. Wi Fi erbjuds för gästernas affärs- eller fritidsbehov.

Boendet har balkong och sitthörna, samt bekvämligheter som luftkonditionering. För extra bekvämlighet finns en duschkabin och en separat toalett i lägenheten. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också tillgängliga.

För dem som vill laga sina egna måltider erbjuder Oporto Hideaway 3 - Poveiros Square Balcony Lägenhet vattenkokare, kylskåp och köksredskap.

För sportentusiaster har lägenheten ett utmärkt läge 2 km från Estádio do Dragão och på gångavstånd från Zona Ribeirinha. Turisterna kan besöka Soares dos Reis Nationalmuseum ungefär 25 minuters promenad från den här 35 m² stora lägenheten. Oporto Hideaway 3 - Poveiros Square Balcony Lägenhet erbjuder också närhet till Saint Ildefonso-kyrkan, som ligger mindre än 550 meter bort. Campo 24 Agosto tunnelbanestation stadsbana är belägen ungefär 5 minuters promenad bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Oporto Hideaway 3 - Poveiros Square Balcony Lägenhet
Stylish Poveiros Flat W Balcony By Lovelystay
Mobilpris

Stylish Poveiros Flat W Balcony By Lovelystay

8.8
Fantastiskt 23 recensioner
30 m från boendet
USD 136 USD 122
per natt
Art Deco 42 Luxury 2Br Apartment Downtown Metro Ac
Mobilpris

Art Deco 42 Luxury 2Br Apartment Downtown Metro Ac

63 m från boendet
USD 408 USD 367
per natt
Art Deco 13 Luxury 2Br Apartment Downtown Metro Ac
Mobilpris

Art Deco 13 Luxury 2Br Apartment Downtown Metro Ac

7.0
Bra 1 recension
64 m från boendet
USD 276 USD 248

Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 23:59
    Licensnummer153408/AL
    Vanliga frågor
    • Hur stort är lägenheten Oporto Hideaway 3 - Poveiros Square Balcony?
      Lägenheten Oporto Hideaway 3 - Poveiros Square Balcony har en total yta på 35 m².

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.